KINGITUS!

Sellesse ilusasse südasuve nädalasse toob elevust KINGITUS! Üks meie armas Facebooki lehe jälgija saab endale esmaspäeval imelise võimaluse augustikuu ühe öö puhkuseks meie uhiuues, neljakohalises laia voodi ja kahe eraldi voodiga suvemajas! Kõlab kaunilt, kui tegelikult on veelgi parem! Majakese aknast avaneb vaade männimetsale ning privaatne terrass on loodud õhtuhetkede nautimiseks! Lisaks on majas olemas väike külmik ning ei puudu ka romantilist pitsivahtu!

Aga mis siis on õigupoolest kingi tähendus? Soov anda, soov tänada või on see meelespidamine?

Vikipeedia on defineerinud kingituse : „ Kingitus ehk kink on vabatahtlikult, rahalist või muud hüvitist saamata teisele isikule üle antav või antud vara.

Kingitusi antakse tihti mingi erilise sündmuse või tähtpäeva puhul, nt sünnipäevaks, jõuludeks, pulmadeks, nimepäevaks, kooli lõpetamisel jne.

Kingituse andmisega võidakse väljendada armastust, sõprust, poolehoidu, tänu, suuremeelsust. Kingitus võib olla oma vara ja rikkuse teistele jagamise viis. Kingituse eesmärk võib olla kinkijast mälestuse jätmine. „

( Allikas: https://et.wikipedia.org/wiki/Kingitus 19.07.2022)

Mis siis teeb ühest kingist KINGITUSE?

Kindlasti on tohutul hulgal arvamusi, aga meie meelest on kõige armsamad need kingid, mis tulevad heast soovist saajat tänada selle eest, et ta on olemas just sellisena nagu ta on :). Ja järgmistel kordadel, kui taas kinke jagame, siis mõtleme nendele ilusatele hetkedele, mida kingi saaja kogeb ning see teebki selle kinkimise nii eriliseks, pidulikuks ja tähtsaks!

Kingituse üks osa on tahes tahtmata materiaalne – olgu selleks mõni hea raamat, pääse kontserdile, uus kohvitass või lõhnaküünal, aga teine osa sellest on imeline elamus, mille Sa saad raamatut lugedes, oma lemmikbändi kuulates, juues kuuma kohvi uhiuuest tassist, nautides õhus hõljuvat magusat piparmündi lõhnaküünla aroomi – tõeliselt ehe elamus, mis kõnetab nii südant, kui silma!

Lubage siis ennast neil maagilistel elamustel kanda ja kogege südant täitvat rõõmu neist erilistest hetkedest, mis jõuavad Teieni läbi nende armastavate inimeste, kes Teile mõeldes on teinud maailma armsaima kingituse!!!

NB: meie kingimängus saavad osaleda kõik soovijad, kes on meie Facebooki lehe jälgijad – see on meie tänu neile, et nad on meid hoidnud ning meiega igapäevaseid hetki jaganud. Kingi saaja teeme teatavaks 25.07.  kell 10.10 meie FB lehel.

Metsaluige