Kämping

Kämpingumajakesed on lihtsad ca 12 m2 majakesed, mille ees mõnus ca 6 m2 terrass. Iga majake on sisutatud voodite, laua ja toolidega. Kerge laua ja toolid saab lihtsalt tõsta oma terrassile suveilma nautimiseks. Kämpingutes on elektriküte.

Kämpingumajakesi on nii väiksemale seltskonnale (kuni 2 inimest), kui ka pisut suurema seltskonnale (kuni 4 inimest).

Voodikohad ei sisalda tekke-patju ega linu – need komplektid on saadaval lisatasu eest.

Olme-ja pesuhoones on 9 duširuumi ja 9 tualettruumi ning invatualett. Lisaks 2 täisautomaatset pesumasinat ning kuivati kasutamiseks lisatasu eest.

2-kohaline kämping 40.00 € / öö
3-kohaline kämping 45.00 € / öö
4-kohaline kämping 52.00 € / öö
Metsaluige Turismitalu kämping ja karavanpark on avatud aastaringselt!

Broneeringud ning info: +372 5333 5799!

p1611651-2
p1611619-2-hdr
p1611664-2

Maja rendihind sisaldab: voodikohti, elektri kasutamist, lisaks väliköögi ja duši – WC kasutamist eraldi majas, wifit, tasuta parkimist, majutuse käibemaksu. Kämpingmaja hind EI SISALDA voodilinu ega tekke-patju – voodipesukomplektid on lisatasu eest.

Broneeringu tasumine on kogu tellimuse summa alusel ettemaksuna! Teiepoolsel tellimuse kinnitamisel saadame Teile arve, mille tähtaegsel tasumisel kinnitub broneering.

Broneeringu tühistamisel ei kuulu ettemakstud summa tagastamisele! Broneeringu aega saab muuta ühe korra vastavalt kokkuleppele Metsaluige Turismitaluga. Käesoleva aasta ettemaksuna tasutud broneeringu muutmine on võimalik kuni 30.12.23.

Sisseregistreerimine saabumispäeval alates kella 15.00

Väljaregistreerimine lahkumispäeval kuni kella 12.00

p1611619-2-hdr
p1611664-2

Pakume Sulle puhkust, elamusi, koosolemise hetki, maitsvat toitu, lõõgastust, hubaseid puhkemaju, kehale kosutust ning meelele turgutust!

Oleme aastaringselt avatud rühmatellimustele

Hoiame ning võõrustame Sinu südmust meie 80-kohalises uhiuues „Sündmuste kodus”, olgu selleks seminar, tähtpäeva, pulm, suvepäevad või meeskonnakoolitused

Meie juures on kuni 60 majutuskohta palkpuhkemajades ning kämpingmajades

Pakume lõõgastust erinevatest saunades ning mõnusat olemist päikeseterrassil välibasseinis supeldes!

Kodusest 40-kohalisest restoran-kohviku valikust leaid energiaeineid, a la carte menüü, rühmamenüü, kosutavad ja jahutavad joogid

Karavanipargis jagub kohti kuni 80-le!

Väärtustame looduskeskonda ja taastuvenergiat – Metsaluige Turismitalu ja karavanpark toimib päikeseenergia ja maakütte baasil

Kohvik-resto

Broneeri puhkus juba täna!